0
علاقه مندی
مقایسه
سبد خرید
فرش 700 شانه دایره طرح دو زن سیاه پوست کد 7300208
فرش 700 شانه دایره طرح دو زن سیاه پوست کد 7300208 فرش 700 شانه دایره طرح دو زن سیاه پوست کد 7300208 فرش 700 شانه دایره طرح دو زن سیاه پوست کد 7300208

فرش گرد 700 شانه طرح کوبیسم کد 300208 (غیربرجسته)

2,000,000 تومان
بدون مالیات
انتخاب سایز مورد نظر : دایره قطر 1 متر
انتخاب گارانتی : گارانتی 3 ساله
زمان تحویل : حداکثر 15 روز کاری
تعداد
اضافه به علاقه مندی

تمامی کارت های عضو شتاب

خرید فرش گرد محتشم و فرش ماشینی گرد و دایره

یکی از جدیدترین تولیدات فرش ماشینی، فرش محتشم گرد در اندازه‌های متفاوت است و به دلیل استقبال فراوانی که از فرش محتشم کاشان دایره‌ ای صورت گرفت طرح‌ های متنوعی نیز دارد که پاسخگوی سلیقه‌ های متفاوت است. از مهم‌ترین نکاتی که می‌توان به فرش محتشم گرد اشاره کرد، تولید آن در بزرگترین سایز یعنی قطر چهارمتری است که برای فضای نشیمن و پذیرایی مناسب است. این موضوع دغدغه شما برای تهیه فرش گرد در ابعاد مختلف را از بین می‌برد و می‌توانید برای تمام قسمت‌های خانه خود فرش گرد با ابعاد مورد نیاز تهیه و پهن کنید.

فرش محتشم کاشان گرد برای چه فضایی در خانه بهتر است؟

با توجه به اینکه ما در شاخه ی فرش ماشینی بزرگترین اندازه فرش گرد را تولید می‌کنیم، یعنی فرش گرد  تا قطر 4 (و یا حتی بزرگتر)، اولین پیشنهاد، استفاده از آن در پذیرایی و جلوی مبلمان است. اگر شما مبلمان ال دارید و یا چیدمان مبلمان شما به صورت گرد انجام می‌گیرد، استفاده از یک فرش دایره که از هر طرف 20 تا 50 سانتیمتر با مبل ها فاصله داشته باشند، پیشنهاد می‌شود و یا می‌توانید پایه‌ های جلو مبل را روی فرش قرار دهید. برای جلوی درهای ورودی و در وسط راهرو های کوتاه نیز یک فرش گرد قطر 1 یا 1.5 متری بسیار مناسب است. هر چند در ورودی‌های بزرگتر می‌توان تا فرش دایره تا قطر 2.5 متری را نیز استفاده کرد. از دیگر مکان‌هایی که می‌توان با فرش گرد زیبایی بیشتری را ایجاد کرد، در جلو آینه و کنسول است. ما انواع فرش‌ های گرد سنتی و فانتزی را تولید می‌کنیم و در انواع سایزهای مختلف می‌توانید سفارش دهید. شاید خرید فرش گرد برایتان جدید و تازه باشد، اما انتخابی هوشمندانه و جسورانه برای داشتن یک چیدمان عالی خواهد بود.

خرید فرش گرد

فرش گرد بهتر است یا فرش مستطیل؟

نمی‌توان به طور قطع گفت که کدام بهتر است بلکه باید با توجه به فضا و چیدمان مبلمان و وسایل انتخاب کنید که فرش گرد مناسب است یا فرش مستطیل. در کل از مزیت‌هایی که فرش گرد دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. بزرگتر نشان‌ دادن فضا
  2. متمرکز کردن یک نقطه از فضای خانه با فرش گرد و ایجاد جلب توجه به آن نقطه
  3. زیباتر شدن فضا به دلیل پهن کردن فرش با فرمی خاص
  4. جدید تر بودن نسبت به فرش مستطیل
  5. قابل استفاده در اکثر فضاهای خانه

کاربرد فرش گرد در فضاهای مختلف منزل

فرش گرد برای پذیرایی: همانطور که در تصاویر مشخص است شما می‌توانید فرش گرد را در فضاهایی که چیدمان ال شکل و یا دایره‌ای دارند پهن کنید، چرا که این نوع چیدمان یک محدوده را مشخص می‌کند و با پهن کردن فرش گرد تمرکز بر آن نقطه هم تقویت می‌شود اما اگر مبلمان خود را به اصطلاح اتوبوسی و سرتاسری در منزل خود چیده‌اید فرش گرد مناسب نیست و بهتر است فرش مستطیل پهن کنید، مگر اینکه چیدمان مبلمان را به گونه‌ ای تغییر دهید که یک محدوده مشخص را معین کنند. مثلا فضای نشیمن را از فضای پذیرایی به مبلمان از یکدیگر جدا کنید و سپس فرش گرد را پهن کنید.

فرش گرد برای آشپزخانه: با توجه به اینکه آشپزخانه یک فضای نسبتا کوچک است و مقدار وسایل موجود در آن باعث می‌شود که کوچکتر و بسته‌ تر هم به نظر برسد، پهن کردن فرش گرد در آشپزخانه پیشنهاد می‌شود چون باعث می‌شود فضا بزرگتر نشان داده شود. با پهن کردن فرش گرد با اندازه مناسب در مرکز آشپزخانه می‌توانید فضای آشپزخانه را زیبا کنید. هم‌چین فرش گرد برای آشپزخانه‌ هایی که فرم استانداردی ندارند، یعنی مربع یا مستطیل نیستند و به اصطلاح قناص هستند بسیار مناسب است زیرا که با پهن کردن فرش مستطیل ممکن است قسمتی از آن به دیوار یا کابینت گیر کند و جمع شود و یا قسمتی از آشپزخانه بیرون بزند.

فرش گرد برای اتاق خواب و اتاق کودک: چون اکثرا کل اتاق را فرش نمی‌کنیم و تنها برای زیبایی فرش پهن می‌کنیم، فرش گرد برای اتاق خواب انتخاب خوبی است. شما می‌توانید با هزینه نسبتا کمی فقط در یک بخش از اتاق فرش گرد را پهن کنید و اتاقتان را زیباتر کنید. در اتاق خواب‌هایی که امروزه طراحی می‌شود کفپوش آن‌ها سنگ و سرامیک است که چون جلوه زیبایی دارند کل اتاق را فرش نمی‌کنند و یا کسانیکه دوست ندارند کفپوش‌ها به دلایلی پیدا نباشد اتاق را موکت می‌کنند و روی آن یک فرش با ابعاد کوچک پهن می‌کنند که فرش گرد پیشنهاد خوبی است. فرش گرد با توجه به فرمی که دارد برای کودکان هم جذاب است و پهن کردن آن در اتاق کودک علاوه بر زیبایی برای چشمان کودکان که اکثر فرم‌های قائمه می‌بینند مفید است. اگر طرح فرش گرد اتاق کودک هم متناسب با سن و روحیات او باشد می‌تواند به یک وسیله بازی برای او تبدیل شود.

فرش پارسیس گرد

کلمات کلیدی مرتبط:

فرش محتشم مشهد، فرش محتشم کاشان ۱۲۰۰ شانه، فرش محتشم دیجی کالا، فرش محتشم طرح افشان، فرش محتشم تهران، فرش محتشم کرمانشاه، فرش محتشم کاشان طرح لاکچری، فرش محتشم تبریز، فرش محتشم سبزوار، فرش محتشم کاشان، فرش محتشم، فرش محتشم كاشان، فرش محتشم بوشهر، فرش محتشم بجنورد، فرش محتشم طرح باغ جان، فرش محتشم کاشان طرح بلوچ، فرش محتشم بازار، فرش محتشم بندرعباس، فرش محتشم باغ جان سیلور، فرش محتشم بنفش، فرش محتشم بچه گانه، نمایندگی فرش محتشم بوشهر، فرش پتینه محتشم کاشان، پیج فرش محتشم کاشان، فرش پتینه محتشم، فرش محتشم طرح پتینه، پادری فرش محتشم، نمایندگی فرش محتشم تهران، فرش محتشم شعبه تهران، نمایندگی فرش محتشم در تهران، فروشگاه فرش محتشم در تهران، تابلو فرش محتشم کاشان، تبلیغات فرش محتشم، فرش محتشم تلفن، فرش محتشم تایباد، فرش محتشم طرح جواهر، فرش محتشم باغ جان اطلسی، فرش باغ جان محتشم کاشان، فرش محتشم کاشان طرح جهان، فرش محتشم کاشان طرح باغ جان

10 قلم

مشخصات فنی

جنس نخ خاب
100% آکريليک هيت ست شده
گل برجسته
ندارد
نوع محصول
اکرلیک
شانه(تراکم عرضی فرش)
700 واقعی
تراکم(تراکم طولی فرش)
3300 واقعی
تعداد رنگ بکار رفته در فرش
35-40 رنگ
ارتفاع خاب
9±1 میلیمتر
قابلیت شست و شو
دارد
شکل هندسی
دایره

16 محصول دیگر در همین شاخه: