0
علاقه مندی
مقایسه
سبد خرید
  • حراج!
  • -300,000 تومان
    فرش گرد ابریشمی کد 1050 زمینه لاکی (غیربرجسته)
فرش گرد ابریشمی کد 1050 زمینه لاکی (غیربرجسته)

فرش پارسیس گرد ابریشمی کد 1050 زمینه لاکی (غیربرجسته)

990,000 تومان
690,000 تومان 300,000 تومان تخفیف
بدون مالیات
نکته ی مهم: در صورت ثبت سفارش قطر 3 متری و قطر 4 متری به صورت تک با همین مبلغ فاکتور میشود و در صورت ثبت سفارش به صورت جفت مبلغ 30% از فاکتور کاسته میشود.
انتخاب سایز مورد نظر : دایره قطر 1 متر
انتخاب گارانتی : گارانتی 5 ساله
زمان تحویل : حداکثر 20 روز کاری
تعداد
اضافه به علاقه مندی
آخرین موجودی

تمامی کارت های عضو شتاب

خرید فرش پارسیس گرد و فرش ماشینی گرد و دایره

یکی از جدیدترین تولیدات فرش ماشینی، فرش پارسیس گرد در اندازه‌های متفاوت است و به دلیل استقبال فراوانی که از فرش پارسیس دایره‌ ای صورت گرفت طرح‌ های متنوعی نیز دارد که پاسخگوی سلیقه‌ های متفاوت است. از مهم‌ترین نکاتی که می‌توان به فرش پارسیس گرد اشاره کرد، تولید آن در بزرگترین سایز یعنی قطر چهارمتری است که برای فضای نشیمن و پذیرایی مناسب است. این موضوع دغدغه شما برای تهیه فرش گرد در ابعاد مختلف را از بین می‌برد و می‌توانید برای تمام قسمت‌های خانه خود فرش گرد با ابعاد مورد نیاز تهیه و پهن کنید.

فرش پارسیس گرد برای چه فضایی در خانه بهتر است؟

با توجه به اینکه ما در شاخه ی فرش ماشینی بزرگترین اندازه فرش گرد را تولید می‌کنیم، یعنی فرش گرد پارسیس تا قطر 4 (و یا حتی بزرگتر)، اولین پیشنهاد، استفاده از آن در پذیرایی و جلوی مبلمان است. اگر شما مبلمان ال دارید و یا چیدمان مبلمان شما به صورت گرد انجام می‌گیرد، استفاده از یک فرش دایره که از هر طرف 20 تا 50 سانتیمتر با مبل ها فاصله داشته باشند، پیشنهاد می‌شود و یا می‌توانید پایه‌ های جلو مبل را روی فرش قرار دهید. برای جلوی درهای ورودی و در وسط راهرو های کوتاه نیز یک فرش گرد قطر 1 یا 1.5 متری بسیار مناسب است. هر چند در ورودی‌های بزرگتر می‌توان تا فرش دایره تا قطر 2.5 متری را نیز استفاده کرد. از دیگر مکان‌هایی که می‌توان با فرش گرد زیبایی بیشتری را ایجاد کرد، در جلو آینه و کنسول است. ما انواع فرش‌ های گرد سنتی و فانتزی را تولید می‌کنیم و در انواع سایزهای مختلف می‌توانید سفارش دهید. شاید خرید فرش گرد برایتان جدید و تازه باشد، اما انتخابی هوشمندانه و جسورانه برای داشتن یک چیدمان عالی خواهد بود.

خرید فرش گرد

فرش گرد بهتر است یا فرش مستطیل؟

نمی‌توان به طور قطع گفت که کدام بهتر است بلکه باید با توجه به فضا و چیدمان مبلمان و وسایل انتخاب کنید که فرش گرد مناسب است یا فرش مستطیل. در کل از مزیت‌هایی که فرش گرد دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. بزرگتر نشان‌ دادن فضا
  2. متمرکز کردن یک نقطه از فضای خانه با فرش گرد و ایجاد جلب توجه به آن نقطه
  3. زیباتر شدن فضا به دلیل پهن کردن فرش با فرمی خاص
  4. جدید تر بودن نسبت به فرش مستطیل
  5. قابل استفاده در اکثر فضاهای خانه

کاربرد فرش گرد در فضاهای مختلف منزل

فرش گرد برای پذیرایی: همانطور که در تصاویر مشخص است شما می‌توانید فرش گرد را در فضاهایی که چیدمان ال شکل و یا دایره‌ای دارند پهن کنید، چرا که این نوع چیدمان یک محدوده را مشخص می‌کند و با پهن کردن فرش گرد تمرکز بر آن نقطه هم تقویت می‌شود اما اگر مبلمان خود را به اصطلاح اتوبوسی و سرتاسری در منزل خود چیده‌اید فرش گرد مناسب نیست و بهتر است فرش مستطیل پهن کنید، مگر اینکه چیدمان مبلمان را به گونه‌ ای تغییر دهید که یک محدوده مشخص را معین کنند. مثلا فضای نشیمن را از فضای پذیرایی به مبلمان از یکدیگر جدا کنید و سپس فرش گرد را پهن کنید.

فرش گرد برای آشپزخانه: با توجه به اینکه آشپزخانه یک فضای نسبتا کوچک است و مقدار وسایل موجود در آن باعث می‌شود که کوچکتر و بسته‌ تر هم به نظر برسد، پهن کردن فرش گرد در آشپزخانه پیشنهاد می‌شود چون باعث می‌شود فضا بزرگتر نشان داده شود. با پهن کردن فرش گرد با اندازه مناسب در مرکز آشپزخانه می‌توانید فضای آشپزخانه را زیبا کنید. هم‌چین فرش گرد برای آشپزخانه‌ هایی که فرم استانداردی ندارند، یعنی مربع یا مستطیل نیستند و به اصطلاح قناص هستند بسیار مناسب است زیرا که با پهن کردن فرش مستطیل ممکن است قسمتی از آن به دیوار یا کابینت گیر کند و جمع شود و یا قسمتی از آشپزخانه بیرون بزند.

فرش گرد برای اتاق خواب و اتاق کودک: چون اکثرا کل اتاق را فرش نمی‌کنیم و تنها برای زیبایی فرش پهن می‌کنیم، فرش گرد برای اتاق خواب انتخاب خوبی است. شما می‌توانید با هزینه نسبتا کمی فقط در یک بخش از اتاق فرش گرد را پهن کنید و اتاقتان را زیباتر کنید. در اتاق خواب‌هایی که امروزه طراحی می‌شود کفپوش آن‌ها سنگ و سرامیک است که چون جلوه زیبایی دارند کل اتاق را فرش نمی‌کنند و یا کسانیکه دوست ندارند کفپوش‌ها به دلایلی پیدا نباشد اتاق را موکت می‌کنند و روی آن یک فرش با ابعاد کوچک پهن می‌کنند که فرش گرد پیشنهاد خوبی است. فرش گرد با توجه به فرمی که دارد برای کودکان هم جذاب است و پهن کردن آن در اتاق کودک علاوه بر زیبایی برای چشمان کودکان که اکثر فرم‌های قائمه می‌بینند مفید است. اگر طرح فرش گرد اتاق کودک هم متناسب با سن و روحیات او باشد می‌تواند به یک وسیله بازی برای او تبدیل شود.

فرش پارسیس گرد

کلمات کلیدی مرتبط: فرش گرد دستباف، فرش گردویی، فرش گرد طوسی، فرش گرد دیجی کالا، فرش گرد مدرن، فرش گرد دستباف تبریز، فرش گرد تبریز، فرش گردویی جدید، فرش گردویی گل ریز، فرش گرد ماشینی، فرش گرد فانتزی دیجی کالا، فرش گرد فانتزی، فرش گرد برای آشپزخانه، فرش گرد اشپزخانه دیجی کالا، فرش گرد اتاق کودک، فرش گرد آشپزخانه، فرش گرد افشان، فرش گرد ابریشم، فرش گرد اتاق، فرش گرد اسپرت، فرش گرد افشان کرم، فرش گرد ابریشمی ماشینی، فرش گرد ایکیا، فرش گرد برای راهرو، فرش گرد بزرگ، فرش گرد برای اتاق خواب، فرش گرد برای پذیرایی، فرش گرد بنفش، فرش گرد بهشتی، فرش گرد برای اتاق، فرش گرد برای کجا خوبه، فرش گرد بیجار، فرش گرد با قطر 2 متر، فرش گرد با قطر 2.5، فرش گرد کاشان با قیمت، فرش گرد پشمالو، فرش گرد پشمی، فرش گرد پرز بلند، فرش گرد پذیرایی، فرش گرد پتینه، فرش گرد پادری

1 قلم

مشخصات فنی

جنس نخ خاب
100% ابریشم مصنوعی
گل برجسته
ندارد
نوع محصول
ابریشم مصنوعی
شانه(تراکم عرضی فرش)
500 واقعی
تراکم(تراکم طولی فرش)
1200 واقعی
تعداد رنگ بکار رفته در فرش
8 رنگ واقعی
ارتفاع خاب
6±1 میلیمتر
قابلیت شست و شو
دارد
شکل هندسی
دایره

16 محصول دیگر در همین شاخه: