فرش دولایه قابل شست و شو

فرش دولایه قابل شست و شو

خرید اینترنتی فرش مدما (modema) و فرش قابل شست و شو

وقتی به سراغ فرش مدما می آیید قطعا از طرفداران مد هستید که اتفاقا به سهولت و تنوع در زندگی نیز اهمیت میدهید.تمامی موارد بالا از ویژگی های منحصر به فرد فرش مدماست که در دیگر فرش های ماشینی و سنتی دیده نمی شود.فرش مدما برای اولین بار این امکان را مهیا کرده است تا بتوان فرش را در خانه و در ماشین لباسشویی شست و فرشی همیشه تمیز داشت.فرش از گذشته های دور تا به امروز جایگاه ویژه ای در دکوراسیون خانه های ما ایرانی ها داشته است.تغییر فرش های سنتی برای عموم مردم هزینه بر و دشوار است.قابلیت تغییر طرح فرش مدما با نصف قیمت فرش باعث می شود با هزینه مناسب تغییرات بزرگ در دکوراسیون به وجود آوریم.فرش مدما فرشی کاربردی و با کیفیت است که مناسب دنیای امروز و سبک زندگی مدرن و امروزی طراحی شده است تا تمام انتظاراتی که از یک فرش با کیفیت ایرانی دارید در قالبی مدرن بر آورده شود.فرش مدما به دلیل تفاوتی که با فرش های سنتی و ماشینی معمولی دارد تمام انتظارات ما را نسبت به یک فرش عوض می کند.مدما نقطه عطف دنیای مد و دنیای فرش است.

مدما با قابلیت تغییر طرح فرش

با مدما به راحتی میتونی لایه رویی (طرح فرش) رو جدا کنی و یک طرح دیگه روی لایه زیری (پد فرش) نصب کنی.اینجوری میتونی به دکوراسیون خونت حسابی تنوع بدی و همراه با مد روز،طرح های جدید سفارش بدی چون هزینه هر طرح فرش (لایه رویی) تقریبا نصف هزینه یک فرش کامل هست با هزینه کم،حال و هوای خونت رو تغییر میدی.میتونی از دسته بندی های مختلف مدما انواع طرح های متنوع و جالب رو تهیه کنی و توی کمد نگه داری و طرح ها رو باهم عوض کنی و لذت ببری.

خرید اینترنتی فرش مدرن

مدما فرش ضد لغزش

جنس لایه زیرین (پد فرش) به گونه ای است که فرش مدما بر روی هر سطحی کاملا ضد لغزش است.فرقی نمی کند سرامیک،پارکت و یا موکت داشته باشید.ضدلغزش بودن فرش مدما باعث می شود به هیچ عنوان فرش سر نخورد و برای استفاده در آشپزخانه،اتاق کودک،راهرو ها و … بهترین گزینه باشد.

خرید اینترنتی فرش مدما

مدما فرش آنتی باکتریال و ضدحساسیت

فرش مدما کاملا آنتی باکتریال و ضد حساسیت است.تا به حال دقت کرده اید ما چقدر بر روی فرش ها قدم میگذاریم،روی فرش می نشینیم و حتی دراز می کشیم.پوست ما با فرش ها تماس زیادی دارد و انتقال میکروب ها و ویروس ها از فرش به بدن ما به راحتی اتفاق می افتد بنابراین داشتن یک فرش آنتی باکتریال در حفظ سلامت ما و دیگر اعضای خانواده نقشی اساسی دارد.به خصوص این ویژگی در انتخاب یک فرش مناسب نوزاد و کودک بسیار مهم و اساسی است.

خرید اینترنتی فرش مدما

مدما فرش ماشینی بدون پرز

فرش مدما،یک فرش ماشینی بدون پرز است. این ویژگی باعث می شود فرش شما کمترین میزان جذب آلودگی را داشته باشد. همچنین باعث می شود فرش مدما هیچ پرز و مویی به خود جذب نکند. اگر شما هم از کسانی هستید که در خانه از حیوان خانگی نگهداری می کنید به خاطر این ویژگی کاربردی، در انتخاب فرش مدما درنگ نکنید. شاید بتوان گفت فرش مدما می تواند تنها فرش حیوان خانگی باشد.

خرید اینترنتی فرش مدما

ساختار لایه های فرش مدما

ساختار لایه رویی : این لایه طرح فرش است که قابلیت جدا شدن از لایه رویی از کنار هم قرار گرفتن سه لایه درست شده که به دوام بیشتر این لایه کمک می کند. این سه لایه به یکدیگر فشرده شده اند که باعث سبکی بیشتر لایه رویی شده اند.

ساختار لایه زیری : این لایه پد زیرین فرش است که لایه رویی بر لایه زیری فرش مدما ضخیم و محکم است. زیر این لایه از مواد ضدلغزش درست شده است که باعث میشود فرش مدما به هیچ عنوان روی هیچ سطحی سُر نخورد.

اتصال دو لایه : زیری و رویی به خاطر الیاف به کار برده شده در این دولایه است و چون از هیچ گونه چسبی در طراحی فرش مدما استفاده نشده است، اتصال دولایه در اثر شستشو به هیچ عنوان خراب نمیشود.

ضخامت دو لایه : این دو لایه در کنار یکدیگر 5 الی 6 میلی متر ضخامت دارند که باعث میشود فرش مدما نشیمن کاملا نرم و راحتی داشته باشد.

خرید اینترنتی فرش مدما modema

مدما، فرش دولایه

مدما یک فرش دولایه و مدرن است.

لایه رویی : این لایه طرح فرش است که قابلیت جدا شدن از لایه زیری را دارد.

لایه زیری : این لایه پد زیرین فرش است که لایه رویی بر روی این لایه نصب می شود.

دولایه بودن فرش مدما باعث میشود بتوانیم:

  1. لایه رویی فرش را (که در معرض آلودگی است) جدا کنیم و به راحتی با ماشین لباسشویی بشوییم.
  2. با تغییر لایه رویی، طرح فرش مدما را به راحتی تغییر دهیم.
  3. ضخامت دولایه در کنار هم باعث دوام و نشیمن بهتر فرش مدما می شود.

نظرات بازدیدکنندگان