مراقبت از فرش ها

مراقبت از فرش ها

فرش ها به مراقبت احتیاج دارند:


همه ی ما می دانیم که فرش ها بیشتر از دیگر وسایل خانه به مراقبت احتیاج دارند. هزینه ی خرید قالی جدید می تواند بیش از آنچه که درآمد ماست باشد و علاوه بر بالا بودن هزینه ی شست و شو، در طول زمان، دوام آن ها را هم کاهش می دهد. قالی ها در معرض کثیف شدن با انواع مواد خوراکی از جمله روغن، مایع جات رنگی، چای و بسیاری موارد دیگر هستند. لکه های به جا مانده بر فرش ها به مذاق هیچ صاحب خانه ای خوش نمی آید و ممکن است آنها را معذب کند.

راهکار برای تمیز نگه داشتن فرش ها چیست؟


یکی از بهترین راهکار ها برای حفظ تمیزی و بالا بردن دوام و عمر مفید فرش ها کشیدن روفرشی به روی آنهاست.یکی از محصولات فوق العاده کاربردی یزدانا روفرشی یزد است. این روفرشی ها تنوع و رنگ بندی کاملی دارند. نقش و طرح آنها مانند یک فرش زیبا بافته شده و تولید کنندگان در سال های اخیر تلاش کرده اند که طرح هایی مشابه با فرش های ماشینی تولید کنند. از این نظر حتی در مواقع پذیرایی از مهمان ها مجبور به جمع کردن اش نمی شوید. در گذشته تنوع رنگی کم آن ها باعث می شد در نگاه اول به چشم بیایند و کنتراست دکوراسیون خانه را بر هم می ریخت؛ اما امروزه تولید کنندگان این محصول با در نظر گرفتن نیاز های بازار سعی کرده اند این عیب بزرگ را اصلاح کنند تا مشتریان بیشتری در فکر استفاده از روفرشی باشند.با یزدانا در کمترین زمان بدون اتلاف وقت صاحب روفرشی با رنگ دلخواهتان شوید.


ویژگی های روفرشی:


روفرشی ها بسیار سبک تر از فرش اند، قابلیت شست و شو در ماشین لباسشویی را دارند؛ همچنین می توانید علاوه بر استفاده در منزل با خود به بیرون از خانه هم برده و از آن بهره ببرید. قیمت بسیار پایین آنها نسبت به انواع قالی و قالیچه را هم نمی توان نادیده گرفت. روفرشی یزد در ابعاد های مختلف به فروش می رسند. پس خریداران محترم بسته به نیاز خودشان می توانند این محصول را از یزدانا سفارش دهند.
⦁ اگر کودک خردسالی دارید که کنترل دائم آن از دست شما خارج است توصیه ی ما استفاده از روفرشی یزد است.یزدانا با قیمت های بی سابقه و مناسب، همچنین ارائه تنوع بسیار گسترده ای از این روفرشی ها منتظر ثبت سفارش شماست.

نظرات بازدیدکنندگان