جهت دریافت مشاوره آنلاین رایگان و راهنمایی نحوه خرید اقساطی با پشتیبانان در واتساپ در ارتباط باشید.

 

 
 
 
 

 

 

 1. شرایط ارسال محصولات

 

ارسال تمامی فرش های یزدانا رایگان می باشد.و شما هنگام خرید ضمانت نامه و شناسنامه کتبی دریافت میکنید.مدت زمان ارسال فرش ها در صفحه ی محصول درج شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

2. نحوه انتخاب فرش

 

از وب سایت یزدانا و پیج اینستاگرام یزدانا و کانال تلگرام میتوانید فرش مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

 

 

3. نحوه سفارش فرش

شما میتوانید به 3 صورت سفارش خودتون رو ثبت کنید : 1) عکس فرش مورد پسندتون به دایرکت اینستاگرام یزدانا ارسال کنید 2) عکس فرش مورد نظرتون رو به شماره های واتساپ ارسال کنید 3) از طریق سایت یزدانا سفارشتون رو ثبت کنید. تیم مشاورین یزدانا آماده پاسخگویی به شما هستند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. نحوه ثبت سفارش

بعد از فرستادن عکس فرش مورد نظرتان نوبت به ارسال مشخصات شخصی خودتان می رسد. توجه داشته باشید مشخصاتی که برای ما میفرستید شامل مواردی مثل نام و نام خانوادگی ، شماره تلفن ، آدرس منزل ، کد ملی صاحب حساب می باشد که کاملا باید دقیق و بی نقص باشند تا از بروز هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری به عمل آید. همچنین بعد از ارسال مشخصات  برای آنکه سفارشتان به ثبت برسد، باید چیزی حدود 25 درصد مبلغ کل را واریز کنید ( واریز آنلاین ). علاوه بر اینها برای آنکه موفق شوید فرشتان را به صورت اقساطی از یزدانا تهیه نمایید، لازم است که عکسی از چک خود را برای ما ارسال کنید تا استعلام گرفته شود.

 

 

 

 

 

 

 

5. ثبت نهایی سفارش

 

بعد از این که چک شما تایید شد ، فاکتور برای شما ارسال میشود. در فاکتور مبلغ و تاریخ چک ها تنظیم شده و براساس تاریخ ، شما چک ها رو تنظیم می کنید و قبل از ارسال فرش ها چک ها رو برای ما از طریق پست به آدرسی که برای شما میفرستیم ارسال میکنید.