همواره بر این شعار استواریم و استوار خواهیم بود که مدعی نیستیم بهترینیم بلکه همواره مفتخریم که بهترین ها ما را برگزیده اند.
فرش گبه پارسیس کد 6070 زمینه لاکی
  900,000 تومان
  فرش گبه پارسیس کد 4050 زمینه لاکی
   900,000 تومان
   فرش وینتج پارسیس کد 756 زمینه طوسی
    فرش وینتج پارسیس کد 755 زمینه طوسی

     درباره یزدانا

     فروشگاه اینترنتی یزدانا با شعار لوکس خرید کنید مفتخر است که در قلب جغرافیایی ایران عزیز خدمت گزار تمامی هموطنان گرامی میباشد.فروشگاه آنلاین یزدانا در مرکز مختصاتی ایران قرار دارد از این رو امکان سرویس دهی بهتر و ارسال سریع تر خرید های هموطنان را به انجام میرساند.

     نگاه گروه یزدانا در آینده به این است که مشتریان حال به دوست داران وفادار یزدانا در آینده مبدل شوند.بدیهی است در جهت ارتقا به این هدف والا گروه یزدانا متکی بر اصل مشتری مداری گام بر میدارد و کالاهای با کیفیت و اصیل را با بهترین قیمت و تحویل کالا در اسرع وقت در راس کار قرار داده است و همچنین پاسخگویی و مشاوره ی اصولی را در کنار اهداف خود به انجام میرساند و از هیچ گونه مشاوره ی فنی و یا اصولی دریغ نخواهد کرد.

     خط مشی یزدانا بر مبنای رضایت مندی مشتریان عزیز همراه با ارتقای کیفی در راستای پاسخگویی و جلب رضایت مشتریان عزیز میباشد بنابراین تیم یزدانا تمام پیشنهادات و انتقادات و نظرات مشتریان خود را که از طریق ایمیل یا تلفنی و یا بصورت تلگرامی توسط ارتباط با ادمین به ما ارائه دهند تقدیر خواهد شد.

     هر نظر یا پیشنهاد یا انتقاد شما میتواند گام بلندی در راستای موفقیت ما و رضایت بیشتر شما باشد.


     ارتباط با یزدانا

     شما مشتریان عزیز میتوانید به روش های مختلفی با یزدانا ارتباط برقرار نمایید در زیر تمام راه های ارتباطی با گروه یزدانا قید شده است:

     شماره تلفن های ثابت :
     035-38252575
     شماره تلفن های همراه :
     09103090544
      
     کانال رسمی تلگرام یزدانا:
     telegram.me/yazdana


     صفحه ی رسمی اینستاگرام یزدانا:
     instagram.com/yazdanacom

     ایمیل های رسمی شرکت :
     info@yazdana.com
     yazdana035@gmail.com


     آدرس دفتر گروه یزدانا :
     ایران - یزد - خیابان کاشانی - روبروی بانک ملی هفت تیر - فروشگاه یزدانا     در آخر برای مکانیانی راحت تر آدرس شرکت میتوانید با کلیک بر روی نقشه از مکان ما مطلع شوید :

     آدرس فروشگاه اینترنتی یزدانا