0
علاقه مندی
مقایسه
سبد خرید

درباره ی یزدانا

فروشگاه اینترنتی یزدانا با شعار لوکس خرید کنید مفتخر است که در قلب جغرافیایی ایران عزیز خدمت گزار تمامی هموطنان گرامی میباشد.فروشگاه آنلاین یزدانا در مرکز مختصاتی ایران قرار دارد از این رو امکان سرویس دهی بهتر و ارسال سریع تر خرید های هموطنان را به انجام میرساند.

نگاه گروه یزدانا در آینده به این است که مشتریان حال به دوست داران وفادار یزدانا در آینده مبدل شوند.بدیهی است در جهت ارتقا به این هدف والا گروه یزدانا متکی بر اصل مشتری مداری گام بر میدارد و کالاهای با کیفیت و اصیل را با بهترین قیمت و تحویل کالا در اسرع وقت در راس کار قرار داده است و همچنین پاسخگویی و مشاوره ی اصولی را در کنار اهداف خود به انجام میرساند و از هیچ گونه مشاوره ی فنی و یا اصولی دریغ نخواهد کرد.

خط مشی یزدانا بر مبنای رضایت مندی مشتریان عزیز همراه با ارتقای کیفی در راستای پاسخگویی و جلب رضایت مشتریان عزیز میباشد بنابراین تیم یزدانا تمام پیشنهادات و انتقادات و نظرات مشتریان خود را که از طریق ایمیل یا تلفنی و یا بصورت تلگرامی توسط ارتباط با ادمین به ما ارائه دهند تقدیر خواهد شد.

هر نظر یا پیشنهاد یا انتقاد شما میتواند گام بلندی در راستای موفقیت ما و رضایت بیشتر شما باشد.


ارتباط با یزدانا

شما مشتریان عزیز میتوانید به روش های مختلفی با یزدانا ارتباط برقرار نمایید در زیر تمام راه های ارتباطی با گروه یزدانا قید شده است:

شماره تلفن های ثابت :
035-38252575
شماره تلفن پشتیبانی واتس آپ:
09103090544
 

کانال رسمی تلگرام یزدانا:
telegram.me/yazdana

صفحه ی رسمی اینستاگرام یزدانا:
instagram.com/yazdanacom

ایمیل های رسمی شرکت :
info@yazdana.com
yazdana035@gmail.com


آدرس دفتر گروه یزدانا :
ایران - یزد - خیابان کاشانی - روبروی بانک ملی هفت تیر - فروشگاه یزدانا - کد پستی : 8915698385