0
علاقه مندی
مقایسه
سبد خرید

چگونه میتوانیم به فروشگاه اینترنتی یزدانا اعتماد کنیم؟

.

طبق مطالعات صورت گرفته تایید یک فروشگاه مجازی توسط موسسات دولتی یا مراکز قانونی بیشترین تاثیر در اعتماد خریداران به فروشگاه مجازی را دارد. یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی میباشد. با توجه به بررسی های انجام گرفته مهمترین عوامل مراجعه و اعتماد خریداران به فروشگاه های مجازی به شرح ذیل است:

  1. شناسایی مالک فروشگاه و امکان مراجعه حضوری در صورت بروز اشکال
  2. کامل و صحیح بودن اطلاعات کالا یا خدمات ارائه شده
  3. اصالت محصولات و ارائه خدمات پس از فروش
  4. واضح بودن روند برگرداندن کالا و بازپس گیری محصول
  5. محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و مالی خریداران
  6. مدت زمانی که وبسایت فعالیت میکند.(وبسایت یزدانا از سال 1395 فعالیت میکند)
  7. تائید امنیت سایت توسط یک موسسه و مرکز ملی اعتماد (وزارت صنعت و معدن و تجارت - وزارت ارشاد اسلامی)

اعطای نماد اعتماد الکترونیکی برای وبسایت های تجاری با هدف قانونمندی به فعالیت های فروشگاه مجازی در حال انجام میباشد. نماد اعتماد الکترونیک به صورت یک علامت در داخل سایت هایی که از نظر قانونی مورد تائید است به نمایش در می آید. وبسایت یزدانا از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده و در همان ماه ابتدایی اقدام به ثبت وبسایت در سامانه ی وبسایت های اینترنتی نماد اعتماد الکترونیک و کسب نماد اعتماد نموده و سعی کرده ایم خریدی مطمئن را برای مشتریان خود فراهم کنیم. در تمام این سالها تلاش در جهت ارائه ی باکیفیت تر کالا ها و خدمات را سرلوحه ی کار خود قرار داده ایم.

برای مشاهده و اطمینان از نماد اعتماد الکترونبک فروشگاه اینترنتی یزدانا اینجا  یا روی عکس زیر کلیک نمایید:

برای مشاهده و اطمینان از نماد ساماندهی (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) فروشگاه اینترنتی یزدانا اینجا یا روی عکس زیر کلیک نمایید: