فرش 1500 شانه کد 279 زمینه طوسی (گل برجسته)
  • جدید

سرعت در خرید را لمس کنید

در روزهای عادی،سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود و ماکزیمم زمان تحویل کالا در صفحه ی هر محصول و در کنار محصول قید شده است.در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب تعداد و شهر سفارش و سایز کالا،زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد،طبق رویه‌های عادی صورت نگیرد.

یزدانا با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت آنلاین،لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در مراکز استان ها فعال شده است اما به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهد.

نکات :

-در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی یزدانا با همکاری ماموران توزیع سفارش چاپار با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان سفارشات را درب منزل یا محل کار (قید شده در سایت) تحویل میدهند.

-تحویل رایگان شامل تمام سفارش‌‌‌‌های بالای 250 هزار تومان می‌شود.

لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور،در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا یا مشکل فنی اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده (تا 3 روز بعد از دریافت مشتری) در اولین فرصت از طریق شماره تلفن 03538252575 یا تماس با پشتیبانی واتس آپ 09103090544 این موارد اطلاع داده شود.

-در صورت ارسال کالاهای گروه فرش توسط تحویل اکسپرس یزدانا،لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش،سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند.بدیهی است که تحویل گرفتن  کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

پس از آماده سازی سفارش و تحویل به مامور پست،زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی مقصد سفارش و نوع کالای خریداری شده  بین 1  تا 14 روز کاری است.

لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید :

 باربری یا شرکت کالارسان یا چاپار تنها مسوول تحویل سفارش درب منزل است.

مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت،شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد (زمانی که کالا دست باربری میباشد).

چند مورد در رابطه با هزینه ی ارسال کالاها :

اگر پرداخت به صورت آنلاین انجام شود و قبل از ارسال محصول تسویه حساب انجام شود،هزینه ی ارسال کالا به صورت رایگان برای مقاصد داخل کشور انجام میشود.

پرداخت درب منزل تا سقف 10 میلیون تومان میباشد و هزینه ی ارسال درب منزل از گیرنده ی محصول دریافت میشود.

پرداخت اقساطی بدون سقف خرید میباشد و هزینه ی ارسال درب منزل از گیرنده ی محصول دریافت میشود.