0
علاقه مندی
مقایسه
سبد خرید

پایش با

برند

برند

نوع طرح فرش

نوع طرح فرش

تراکم(تراکم طولی فرش)

تراکم(تراکم طولی فرش)

نام کلکسیون

نام کلکسیون

گل برجسته

گل برجسته

قیمت

قیمت

  • 17,100,000 تومان - 19,000,000 تومان

انتخاب سایز مورد نظر

انتخاب سایز مورد نظر

فرش 1000 شانه

فرش 1000 شانه تراکم 3000 یکی از محصولات فرش ماشینی است که با ویژگی های بی نظیری به بازار معرفی شده است. این نوع فرش با تولید شدن در کشور ما، به سرعت در بازار رشد نموده و به عنوان یکی از پرفروش ترین محصولات فرش ماشینی در ایران شناخته می شود. این نوع فرش با قیمت مناسب و کیفیت بالا، به بازار فرش ماشینی ایران اضافه شده است.

به نظر می رسد که فرش 1000 شانه تراکم 3000 با توجه به ویژگی های خاصش، به بازار فرش ماشینی ایران افزوده شده است. این نوع فرش با طرح ها و رنگبندی های متنوع، به بازار فرش ماشینی ایران اضافه شده است. همچنین این نوع فرش با قیمت مناسب و کیفیت بالا، به بازار فرش ماشینی ایران اضافه شده است. این نوع فرش با طرح ها و رنگبندی های متنوع، به بازار فرش ماشینی ایران اضافه شده است. همچنین این نوع فرش با قیمت مناسب و کیفیت بالا، به بازار فرش ماشینی ایران اضافه شده است.

با توجه به اینکه فرش 1000 شانه تراکم 3000 با ویژگی های خاصش، به بازار فرش ماشینی ایران افزوده شده است، می توان گفت که این نوع فرش به بازار فرش ماشینی ایران افزوده شده است. این نوع فرش با طرح ها و رنگبندی های متنوع، به بازار فرش ماشینی ایران اضافه شده است. همچنین این نوع فرش با قیمت مناسب و کیفیت بالا، به بازار فرش ماشینی ایران اضافه شده است. این نوع فرش با طرح ها و رنگبندی های متنوع، به بازار فرش ماشینی ایران اضافه شده است. همچنین این نوع فرش با قیمت مناسب و کیفیت بالا، به بازار فرش ماشینی ایران اضافه شده است.

با توجه به اینکه فرش 1000 شانه تراکم 3000 با ویژگی های خاصش، به بازار فرش ماشینی ایران افزوده شده است، می توان گفت که این نوع فرش به بازار فرش ماشینی ایران افزوده شده است و با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بالا، به بازار فرش ماشینی ایران اضافه شده است. این نوع فرش با طرح ها و رنگبندی های متنوع، به بازار فرش ماشینی ایران اضافه شده است و به بازار فرش ماشینی ایران افزوده شده است. همچنین این نوع فرش با قیمت مناسب و کیفیت بالا، به بازار فرش ماشینی ایران اضافه شده است و به بازار فرش ماشینی ایران افزوده شده است.

پایش های فعال