0
علاقه مندی
مقایسه
سبد خرید
فرش سیزان وینتج 700 شانه کد 70005 زمینه ذغالی آبی (برجسته)
فرش سیزان وینتج 700 شانه کد 70005 زمینه ذغالی آبی (برجسته) فرش سیزان وینتج 700 شانه کد 70005 زمینه ذغالی آبی (برجسته)

فرش سیزان وینتج 700 شانه کد 70005 زمینه ذغالی آبی (برجسته)

1,800,000 تومان
بدون مالیات
انتخاب سایز مورد نظر : 1/5*1
انتخاب گارانتی : گارانتی 3 ساله
زمان تحویل : حداکثر 15 روز کاری
تعداد
اضافه به علاقه مندی

تمامی کارت های عضو شتاب

فرش سیزان مدرن و فرش فانتزی از کلکسیون فرش وینتج و کهنه نما

کلکسیون فرش وینتج  یکی از جدیدترین کلکسیون های فرش ماشینی است که در یکی دو سال اخیر علاقمندان بسیاری پیدا کرده است. معنی لغوی فارسی کلمه ی وینتج یعنی کهنه نما یا کهنه که با طرح های این کلکسیون هماهنگی دارد. در ابتدای تولید فرش ماشینی تا یکی دو سال اخیر طرح ها و نقشه های فرش ماشینی، نقشه های کلاسیک و سنتی بودند ولی در این چند سال اخیر نقشه ها و رنگبندی فرش ها تغییر زیادی داشتند.

کلکسیون فرش های وینتیج معمولا با شانه و تراکم بالایی بافت میشوند و معمولا از بهترین کیفیت نخ ها در بافت آنها استفاده میشود. همچنین رنگبندی این کلکسیون دارای رنگبندی کاملا متفاوتی با فرش های کلاسیک که قبلا بافت میشد دارد. معمولا رنگبندی این کلکسیون از فرش ها دارای زمینه ی نقره ای، طوسی، ذغالی، فیلی، آبی لاجوردی، طلایی یا طلاکوب و دودی میباشد.

نخ های استفاده شده در کلکسیون فرش های وینتج یا کهنه نما معمولا از بالاترین کیفیت میباشند زیرا هم مشتریان زیادی دارد و باید مشتریان از کیفیت راضی باشند و هم برای بهتر نشان دادن سطح این کلکسیون از فرش ها که طرح های پیجیده ای دارند مجبورند از نخ باکیفیت استفاده نمایند تا سطح فرش، سطح یکدست و صافی باشد.

خرید فرش وینتج

تنوع فوق العاده ی طرح های فرش های وینتج یا فرش کهنه نما

کلکسیون فرش های وینتج یا کهنه نما دارای تنوع طرح بالایی است و یکی از دلایلی که تنوع این کلکسیون از فرش ها زیاد است این است که مانند فرش های کلاسیک نیستند که یک طرح در چند رنگبندی متفاوت، طراحی و تولید شوند و طراحان معمولا یک نقشه را در یک رنگبندی طراحی میکنند ولی تعداد طرح های طراحی شده را زیاد میکنند و تعداد کمی از طرح ها هستند که با چند رنگبندی طراحی و تولید شوند.

البته این نکته نباید فراموش شود که در بین کلیه ی طرح ها تعدادی نقشه طراحی شده که شاید شباهت زیادی بهم داشته باشند ولی با رنگبندی متفاوت از هم بافت شده باشند. یکی دیگر از نکات مهم در طراحی این فرش ها این است که این فرش ها مانند فرش های کلاسیک نیستند که یک چهارم از طرح کامل فرش طراحی شود و در سه چهارم قسمت دیگر کپی شوند. معمولا در طراحی این فرش ها، طراح مجبور است کل فرش را، قسمت به قسمت طراحی نماید.

خرید فرش ماشینی وینتج و فرش فانتزی

سایزبندی و ابعاد فرش های وینتج و کهنه نما

کلکسیون فرش های وینتج معمولا تا ابعاد 9 متری بافت میشود زیرا همانطور که از اسمش پیداست جز شاخه ی فرش های فانتزی حساب میشود ولی در صورت نیاز مشتری به سایز بزرگتر، برای مشتری بافت میشود. معمولا روی بافت 700 شانه و 1200 شانه و 1500 شانه با ابعاد بزرگ نیز بافت میشود ولی برندهایی هستند که حتی روی بافت 500 شانه نیز تا ابعاد 12 متری و حتی بزرگتر نیز بافت انجام میدهند و در فروشگاه اینترنتی یزدانا میتوانید مشاهده نمایید.

10 قلم

مشخصات فنی

جنس نخ خاب
100% اکرلیک هیت ست شده
گل برجسته
دارد
نوع محصول
مدرن ، وینتج ، پتینه
شانه(تراکم عرضی فرش)
700 واقعی
تراکم(تراکم طولی فرش)
2550 واقعی
تعداد رنگ بکار رفته در فرش
8 رنگ واقعی
ارتفاع خاب
8±1 میلیمتر
قابلیت شست و شو
دارد
نوع طرح فرش
لچک ترنج

16 محصول دیگر در همین شاخه: